Yılbaşı : Paylaşma Zamanı - 9

Her şeyi olan çocuklardan, daha az şeyi olan çocuklara uzanan bir el...

Paylaşmanın önemini çocuklarımıza benimsetmek amacıyla Leonardini kurulduğu 2005 yılından beri uyguladığı geleneksel yılbaşı kampanyasının dokuzuncusunu yapıyor.

2014 yılında İstanbul çevre mahalle anaokulu ve ilkokula devam eden çocuklara dağıtılmak üzere, Leonardini mağazalarında oyuncak topluyoruz. Kampanyanın yaş grubu 0-12 yaş olarak belirlenmiş olmakla birlikte, daha büyük yaşa hitap eden oyuncaklar da getirilebilir.

Kampanyanın ana teması, her çocuğun, amacını bilerek ve isteyerek, kendi oynadığı ve sevdiği oyuncaklardan birini, "oyuncağı olmayan, tanımadığı arkadaşlara" bağışlaması.

2 - 31 Aralık 2013 süresince Leonardini mağazalarında bulunacak sepetlerde toplanacak her oyuncağın bağış olarak kaydı alınacak. Bu oyuncaklar yaş grubuna göre ayrılacak, her biri Leonardini tarafından hediye paketi yapılacak. Yılbaşı gecesi dağıtılması için ilgili okullara sepet doldukça toplanarak, teslim edilecek.

İstenirse, çocukların yaşı büyüdüğü için kullanılmayan (ancak iyi durumda ve temiz olan) tüm eski oyuncaklar da kampanyaya bağışlanabileceği gibi, çocuğu olmayan büyükler de alacakları yeni oyuncaklar ile bağış yapabilirler.

Leonardini 2014'e girerken tüm dostlarını "paylaşmaya" davet ediyor.